AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
14.8.2017

Do prodejny přišel dvakrát, pokaždé po zavírací době

KARVINÁ

Během víkendových dnů se 35letý muž z Karviné vloupal do jedné prodejny benzínové čerpací stanice hned dvakrát.

Prvního vloupání se dopustil v sobotu 12. 8. nad ránem. Vytlačil vstupní dveře a uvnitř odcizil cigarety různých značek a několik lahví alkoholu.

Scénář se opakoval následující den, v neděli 13. 8. Přibližně dvě hodiny po půlnoci pachatel znovu násilně vnikl do stejné prodejny.  Uvnitř odcizil cigarety a alkohol. Tentokrát byl zadržen.

Zanedlouho po vloupání byl poblíž prodejny zadržen podezřelý muž i s lupem. Muž se doznal jak k sobotnímu, tak i nedělnímu vloupání.

Odcizené cigarety a láhve alkoholu z druhého vloupání byly vráceny do prodejny. Nicméně celková škoda za víkend byla majiteli vyčíslena na bezmála 27 000,- Kč.

Pachatel se krádeže dopustil i přesto, že byl v roce 2013 pravomocně odsouzen za majetkovou trestnou činnost a z výkonu trestu byl propuštěn na podzim 2014. V minulosti byl již několikrát soudně trestaný.

Vloupání do prodejny benzínové čerpací stanice bude řešeno formou zkráceného přípravného řízení. Muži ve věku 35 let bylo sděleno podezření ze spáchání přečinu krádež a poškození cizí věci. V případě takového jednání zákon stanoví trest odnětím svobody v rozmezí na šest měsíců až tři léta.

Autor / zdroj: Mgr. Bc. Zlatuše Viačková

Doporučujeme

PNEUCENTRUM PROFI s.r.o - PNEUSERVIS pro osobní, dodávkové, nákladní, zemědělské, průmyslové, EM vozy a motocykly

3D3 geometrie pro os., dod. a offroad vozy, autodiagnostika, čištění a diagnostika autoklimatizace, seřizování světel pomocí regloskopu,opravy autoskel, AUTOSERVIS. PNEUCENTRUM PROFI s.r.o., Frýdecká 277, 739 61 Třinec, tel.: 558 329 923, 776 766 766.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Plzeň opět vyhrála jen o gól, tentokrát v Karviné

V atraktivním zápase padl jeden gól, který hostům z Plzně opět stačil na tříbodový zisk. Domácí se rozhodně nemusí za svůj výkon stydět a mrzet je můž

Post

Děti ze školky v Dolních Marklovicích dostaly k novému školnímu roku hřiště

Dárek v předstihu, zato pořádný! Mimořádnou radost měli prckové ze školky v Dolních Marklovicích na Karvinsku, když strhli plachty, které je už pár dn

Post

Česko-polské projekty přinesou turistické vychytávky u řek i jezer v Bohumíně

Turistické novinky vznikají letos v Bohumíně díky česko-polským projektům. Díky spolupráci s okolními městy i obcemi se Bohumíňáci mohou těšit na rekr

Reklama

www.pneucentrumprofi.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.pneucentrumprofi.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA