AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Záběr z palubní kamery, která nebezpečný manévr na D48 zachytila.
Záběr z palubní kamery, která nebezpečný manévr na D48 zachytila.
11.3.2019

Riskantní manévr na dálnici

KARVINSKO

Policisté karvinského dopravního inspektorátu žádají svědky o spolupráci. Hledají řidiče, který se otáčel dálnici D48 a jel v protisměru na Český Těšín.

"Dne 20. února. 2019 v 15:00 hod.  za nájezdem na dálnici D48, 69km ve směru na Frýdek-Místek, neznámý řidič se otočil na dálnici a pokračoval v protisměru. Vozidlo červené barvy řídil muž ve věku cca 65-70 let. V případě jakéhokoliv poznatku kontaktuje Dopravní inspektorát Karviná, prap. Ptoška, tel. 974 734 570 nebo 974 734 259," žádá o spolupráci por. Mgr. Bc. Zlatuše Viačková, tisková mluvčí KŘP Moravskoslezského kraje.

Autor / zdroj: -cra-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Na kotlíkovém semináři v Bohumíně lidem poradí, jak získat kotlíkovou dotaci

Domkaři, kteří si chtějí pořídit nový ekologický kotel, budou moci od 13. května požádat Moravskoslezský kraj až o 120 tisícovou dotaci, a to díky tře

Post

Startuje program Radegast lidem - podpoří neziskové organizace, které bojují proti suchu

Pivovar Radegast spustil další ročník grantového programu Radegast lidem. Neziskovým organizacím, které pomáhají v oblasti Beskyd, rozdělí 1,4 milionu

Post

Českotěšínská nemocnice získala moderní přístroj pro rehabilitaci pacientů

Novinkou na rehabilitačním oddělení Nemocnice Český Těšín je moderní kombinovaný přístroj, který pacientům napomáhá od bolesti.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA