SPORT

Plzeň opět vyhrála jen o gól, tentokrát v Karviné
Fotbal 19.8.2018

V atraktivním zápase padl jeden gól, který hostům z Plzně opět stačil na tříbodový zisk. Domácí se rozhodně nemusí za svůj výkon stydět a mrzet je můžou dvě nebo tři velké neproměněné šance.

Jablonec zabral a odnesla to Karviná
Fotbal 12.8.2018

Jablonečtí fotbalisté se dočkali touženého vítězství. V druhém domácím zápase zatížili konto Karviné čtyřmi góly a slaví první tři body v sezoně.

Střídající žolík Pázler v závěru skolil Karvinou, Slovan vyválčil první body
Fotbal 22.7.2018

Liberec nastoupil do úvodního kola Fortuna ligy proti Karviné ve slušivých retro dresech. Ty domácím hráčům dlouho nepřinášely střelecké štěstí, přesto se po závěrečném hvizdu v Liberci slavilo.

Dukla vyhrála v Karviné, ta se propadla na sestupovou příčku
Fotbal 6.5.2018

Karvinští doma před třemi tisícovkami fandů nestačili na Duklu a navíc hned třikrát inkasovali. Tři kola před koncem se propadli na předposlední místo, o skóre za Baník, který hostí za 2 týdny na svém stadionu v doslova existenčním zápase.

Zimní stadion v Orlové bude ohřívat led pro mistrovství ČR v krasobruslení
Sport 7.3.2018

Ledaři zimního stadionu v Orlové budou mít za dva dny napilno. Jakkoli to zní divně, budou zvyšovat teplotu ledu, aby se na něm mohlo odjet žákovské Mistrovství České republiky v krasobruslení.

Druhý mečbol proměněn, Motor postupuje do semifinále
Hokej 7.3.2018

České Budějovice mohou slavit postup do semifinále. V posledním utkání čtvrtfinálové série se sice v první třetině střelecky trápily, poté ale přišla druhá třetina a s ní také dva góly. Navíc jeden zapadl do havířovské branky ještě v posledních dvaceti minutách.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Havířov porazil Motor a vrací sérii do Budějovic
Hokej 5.3.2018

Ve čtvrtém čtvrtfinálovém zápase museli hokejisté AZ RESIDOMO Havířov bezpodmínečně zvítězit, jinak by pro ně letošní sezóna skončila.

České Budějovice v prvním utkání play-off smetly Havířov
Hokej 28.2.2018

Lepší vstup do série si hokejisté Motoru nemohli ani přát. Svěřenci trenéra Jelínka vstoupili do čtvrtfinále proti Havířovu výborně, prosadili se hned pětkrát a navíc Petr Kváča udržel čisté konto.

Karviná rozstřílela Zlín
Fotbal 26.2.2018

Karvinští v domácím prostředí doslova přejeli účastníka Evropské ligy a zvítězili s přehledem 4:0. Dvakrát se trefil Tomáš Wágner, jednu trefu shodně zaznamenali Lukáš Budínský a Marek Janečka.

Havířov proti Třebíči urval důležité body
Hokej 8.2.2018

Zápas byl až do poslední chvíle napínavý a o důležité body se bojovalo do posledních chvil. O výhře AZetu rozhodly branky Honzy Hudečka, Marka Kaluse a Daniela Kurovského, a také čisté konto brankáře Martina Růžičky.

Havířov v atraktivním utkání přestřílel Litoměřice
Hokej 14.1.2018

Zápas se musel líbit, padlo hned devět branek a Havířov nakonec bere všechny tři body. Domácí hráči byli minimálně polovinu utkání lepší, ale nedařilo se jim odskočit. Nakonec z toho bylo pěkné drama.

Díky povedenému závěru zahájily Karlovy Vary nový rok proti Havířovu vítězně
Hokej 5.1.2018

Utkání bylo přehlídkou brilantních obran obou celků, na první gól si museli diváci počkat až do samého závěru druhé třetiny, kdy Stanislav Balán poslal Energii do vedení.

Jozef Weber už není trenérem MFK Karviná
Fotbal 6.11.2017

Trenérská mise Jozefa Webera na lavičce Karviné je u konce. V neděli odpoledne se s vedením klubu dohodl na ukončení spolupráce. Tým dočasně povede sportovní ředitel Lubomír Vlk společně s dosavadním asistentem Josefem Muchou.

Havířovský Bláha se pod výhru nad Slavií podepsal svou první nulou
Hokej 17.10.2017

Na první branku se v zápase čekalo až do 38. minuty, kdy povedenou akci téměř na jeden dotek zakončil Lukáš Bednář. Slavia se nevzdávala, nadále se hnala za vyrovnáním a několikrát ji zastavil až skvělý Ondřej Bláha v brance AZetu. Definitivní podobu výsledku a potvrzení zisku tří bodů dal do prázdné branky Roman Rác.

Havířovská desítka zaplnila centrum města
Běh 16.10.2017

Na osm stovek sportovců v pěti běžeckých kategoriích rozběhalo v sobotním dopoledne centrum města. Potřetí v řadě se v Havířově konal městský běh na podporu handicapovaných sportovců Residomo Havířovská desítka.