SPORT

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Na in-line brusle v lijáku? V Orlové to jde
Sport 7.7.2017

Zatímco ve většině míst ČR vrtochy počasí a silné bouřky znemožňují fanouškům provozovat jeden z nejoblíbenějších venkovních sportů v podobě in-line bruslení, v Orlové to není problém. Až do poloviny července, přesněji do 16. 7. mají lidé k dispozici „krytou dráhu“.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Karviná vybojovala bod se Spartou
Fotbal 13.5.2017

Karvinský nováček po těsných porážkách s Plzní i Slavií to na třetí pokus dokázal a remizoval se Spartou 1:1 díky prvnímu ligovému gólu oslavence Libora Holíka.

Karviná v Příbrami čtyřikrát inkasovala
Fotbal 16.4.2017

Veselé a pohodové Velikonoce to v Karviné rozhodně nebudou. Svěřenci Jozefa Webera schytali debakl 2:4 na hřišti poslední Příbrami.

Slavia v poháru hladce přešla přes Karvinou
Fotbal 13.4.2017

Podruhé během pěti dnů se Slavia utkala s Karvinou, tentokrát to bylo v rámci čtvrtfinále MOL Cupu. I v tomto případě si sešívaní se svým soupeřem poradili.

Slavia vybojovala tři body v Karviné
Fotbal 9.4.2017

V elektrizující atmosféře se z tří bodů radoval favorit, i když domácí byli opět blízko k tomu, aby druhého z aspirantů na titul obrali. Jenže Slavia má Murise Mešanoviče, který dvěma góly utkání rozhodl.

Karviná smolně prohrála s Plzní
Fotbal 20.3.2017

Byli blízko, nakonec jim zbyly oči pro pláč. Karvinští borci sahali po velkém vítězství nad úřadujícím mistrem. V zápase dvakrát vedli, ale nakonec nemají ani bod.

Vysočina nezvládla důležitý duel s Karvinou
Fotbal 12.3.2017

Po divokém prvním poločase měli navrch hosté, kteří po chybách jihlavské defenzivy dali tři góly. Domácí dokázali dvakrát snížit skóre, ale druhé dějství však nabídlo jen platonickou převahu Jihlavy, naopak Karviná dokázala z rohu zvýšit na konečných 2:4.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Jediná trefa rozhodla o výhře Karviné nad Zlínem
Fotbal 6.3.2017

Karvinští před vlastními fandy a poprvé před televizními kamerami zdolali překvapení sezóny - zlínské ševce. Vítězný gól vstřelil na začátku druhé půle Jan Kalabiška, který se tak trefil hned v prvním zápase v karvinském dresu.

Havířov v posledním zápase sezóny podlehl Litoměřicím
Hokej 5.3.2017

V první třetině se ani jeden tým nedokázal gólově prosadit. Druhá třetina byla opět vyrovnaná, ale nadvakrát se dokázali prosadit hosté. Ve třetí třetině byli aktivnějším týmem domácí, ale opět dvakrát udeřily Litoměřice.

Havířov nasázel Mostu sedm gólů
Hokej 26.2.2017

Havířovští hokejisté svého soupeře rozdrtili, i když od poloviny utkání nasadili do hry hráče v dorosteneckém věku. AZ byl lepší po většinu dnešního útočně laděného utkání a zaslouženě vyhrál. Hra se musela fanouškům líbit.

Základní část WSM ligy zakončil Havířov výhrou v Benátkách
Hokej 14.2.2017

Domácí šli na konci první třetiny do vedení, ale AZ přesilovkovými brankami Daniela Štumpfa a Davida Dvořáčka skóre otočil a i díky 21 zásahům Marka Laca vybojoval důležité tři body.

České Budějovice si zajistily proti Havířovu první příčku ve WSM lize
Hokej 12.2.2017

Budějovičtí vlétli do zápasu skvěle, když po první třetině vedli 3:0. Jenže Havířovští zabrali a po druhé části už vedli domácí jen o gól. Ve třetí třetině padly tři góly, z čehož dali dva domácí. Po výhře si Motor zajistil první příčku WSM ligy.

Češky znají časy zápasů na domácím ME
Basketbal 8.2.2017

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.