KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Letní koupaliště STARS Karviná.
Karvinské koupaliště nabízí tři bazény i tobogán. Děti se vyřádí v brouzdališti ve tvaru lodi
Letní koupaliště STARS Karviná.  
Autor / zdroj foto: stars-karvina.cz

Letní koupaliště STARS Karviná / Karviná-Nové Město

Letní koupaliště v Karviné návštěvníkům nabízí tři bazény, klouzačku i tobogán. Děti se mohou vyřádit v dětském brouzdališti ve tvaru lodi, ve kterém nechybí ani vodní klaun a perličková masáž.

Letní koupaliště se nachází v Karviné-Novém Městě v ulici Havířské, v dosahu MHD, lidé se zdravotním postižením mohou parkovat přímo v areálu koupaliště.

Koupaliště má tři bazény nabízející lidem každého věku a plaveckých schopností možnost příjemně si užít letní dny. V areálu jsou tři bazény, tobogán, třídrahová klouzačka a velké množství vodních atrakcí.

V budově koupaliště je šatna, ve které si můžete zdarma uschovat své věci. Areál nabízí i úschovu cenností a jízdních kol. K dispozici je plážový volejbal.

Víceúčelový bazén je rozdělen na plavecký pětadvacetimetrový bazén s pěti drahami a část s atrakcemi – perličkovou masáží, stěnovou masáží, divokou řekou a tobogánem.

Rekreační bazén slouží zejména k relaxaci a je vybaven následujícími atrakcemi - širokou klouzačkou, dnovou perličkovou masáží, perličkovým masážním pásem, perličkovými masážními lehátky, vodními chrliči a stříkajícím ježkem.

Dětské brouzdaliště ve tvaru lodi je určeno nejmenším dětem, pro které jsou v bazénu také atrakce – vodní klaun a perličková masáž.

Na letním koupališti jsou dva kurty pro beachvolejbal.

Více informací včetně provozní doby a cen vstupného najdete na webu www.stars-karvina.cz.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.