KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Popis: Aquacentrum Bohumín.
Aquacentrum Bohumín.
Autor / zdroj: bospor.info

Největší atrakcí bohumínského aquacentra je 48 metrů dlouhý tobogán

BOHUMÍN

Aquacentrum Bohumín návštěvníkům nabízí plavecký i relaxační bazén s tryskami či chrliči. Nechybí ani whirlpool a sauny. K občerstvení poslouží Aquabar.

Aquacentrum je součástí komplexu Bohumínského sportovního centra BOSPOR. Aquacentrum nabízí plavání kojenců, dětí ve školkách a školách i plavání veřejnosti. To vše ve venkovním i vnitřním bazénu s doprovodnými atrakcemi.

V areálu je 25metrový plavecký bazén s pěti dráhami. Dále relaxační bazén s masážními tryskami, chrliči, malým vodopádem. S venkovním bazénem je propojen průplavem. Největší atrakcí je tobogán o délce 48 metrů. Pro děti je k dispozici dětské brouzdaliště. Nechybí ani whirlpool, sauny (finská, parní, infra), občerstvení, masáže, plavecká škola. V roce 2014 byl wellness rozšířen o venkovní whirlpool a venkovní ochlazovací bazén. 

Aquabar
Aquabar nabízí návštěvníkům příjemné posezení v novém prostředí vstupní haly aquacentra. Hosté zde obdrží širokou nabídku nealkoholických nápojů, káv nebo čajů, vybrat si mohou z několika druhů rychlého občerstvení nebo lahůdek. Občerstvit se můžete i přímo v prostoru bazénu. 

Více informací včetně provozní doby a cen vstupného najdete na webu www.bospor.info/cz/aquacentrum-bohumin/

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Za muzikou do klubů už od pátku

Přestože probíhají prázdniny a fanoušci muziky by měli pomýšlet spíše na velké hudební festivaly, opak je letos pravdou a tak jistě vezmou zavděk i mé

Autovrakům zvoní v Bohumíně hrana, čeká je odtažení

Konec blokování parkovišť dlouhodobě stojícími aut bez technické a pojištění. Díky novele silničního zákona by teď jejich odstranění z veřejných ploch

Zapečená cuketa

Jednoduché zapečené jídlo, které může být skvělou krémovou přílohou plnou chuti, aniž by bylo příliš tučné. Pro lehkou večeři podáváme se salátem.

DNES SE STALO

HISTORIE4. srpna 1306

byl zavražděn v Olomouci český král Václav III. a dynastie Přemyslovců tak vymřela po meči.

OBJEVY4. srpna 1851

misionář a badatel David Livingstone dosáhl horního toku řeky Zambezi.

POZVÁNKA OBRAZEM