KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Popis: Aquacentrum Bohumín.
Aquacentrum Bohumín.
Autor / zdroj: bospor.info

Největší atrakcí bohumínského aquacentra je 48 metrů dlouhý tobogán

BOHUMÍN

Aquacentrum Bohumín návštěvníkům nabízí plavecký i relaxační bazén s tryskami či chrliči. Nechybí ani whirlpool a sauny. K občerstvení poslouží Aquabar.

Aquacentrum je součástí komplexu Bohumínského sportovního centra BOSPOR. Aquacentrum nabízí plavání kojenců, dětí ve školkách a školách i plavání veřejnosti. To vše ve venkovním i vnitřním bazénu s doprovodnými atrakcemi.

V areálu je 25metrový plavecký bazén s pěti dráhami. Dále relaxační bazén s masážními tryskami, chrliči, malým vodopádem. S venkovním bazénem je propojen průplavem. Největší atrakcí je tobogán o délce 48 metrů. Pro děti je k dispozici dětské brouzdaliště. Nechybí ani whirlpool, sauny (finská, parní, infra), občerstvení, masáže, plavecká škola. V roce 2014 byl wellness rozšířen o venkovní whirlpool a venkovní ochlazovací bazén. 

Aquabar
Aquabar nabízí návštěvníkům příjemné posezení v novém prostředí vstupní haly aquacentra. Hosté zde obdrží širokou nabídku nealkoholických nápojů, káv nebo čajů, vybrat si mohou z několika druhů rychlého občerstvení nebo lahůdek. Občerstvit se můžete i přímo v prostoru bazénu. 

Více informací včetně provozní doby a cen vstupného najdete na webu www.bospor.info/cz/aquacentrum-bohumin/

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Energetici přispěli v Moravskoslezském kraji na rozsvícení 60 stromečků

Společnost ČEZ se rozhodla navázat na úspěšný projekt z minulých let a přispěla 60 městům a obcím v kraji na rozsvícení vánočních stromečků.

Čtyřiadvacátá dokumentární Ji.hlava začíná za čtyři dny – a bude on-line

Půjde o zcela plnohodnotný ročník, který nabídne více než 270 filmů, debaty s režiséry, diskuse Inspiračního fóra i program pro děti. Festival otevře

Osamělým seniorům či lidem v karanténě v Bohumíně nakoupí úřednice

Radnice v Bohumíně opět nabízí možnost nákupu osamělým seniorům i lidem, kteří se kvůli koronaviru ocitli v karanténě. Zajišťovat ji tentokrát budou ú

DNES SE STALO

VĚDA

27. listopadu 1783

britský fyzik John Michell informuje Královskou společnost v Londýně o vlivu gravitace na světlo a popisuje poprvé černé díry ve vesmíru.

SPOLEČNOST

27. listopadu 1895

Alfred Nobel podepsal svou poslední závěť a odkázal 31 miliónů tehdejších švédských korun na fond každoročního oceňování vědeckých a jiných zásluh, z čehož pak vznikla Nobelova cena.

TECHNIKA

27. listopadu 2001

Hubbleův teleskop zaznamenal sodík v atmosféře exoplanety HD 209458 b, čímž byla objevena první atmosféra planety mimo Sluneční soustavu.