KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Popis: Městské koupaliště v Havířově.
Městské koupaliště v Havířově.
Autor / zdroj: ssrz.cz

Koupaliště v Havířově nabízí nerezové bazény i desetimetrovou skokanskou věž

HAVÍŘOV

Městské koupaliště v Havířově disponuje nerezovým bazénem s různými atrakcemi. Pro kondiční plavce je tady padesátimetrový plavecký bazén. Nechybí ani desetimetrová skokanská věž. Nejmenším návštěvníkům poslouží dětský bazének s několika atrakcemi.  

Městské koupaliště v Havířově slouží veřejnosti už řadu let. V roce 2004 a 2006 bylo zrekonstruováno. Po rozsáhlé rekonstrukci nabízí návštěvníkům bazény, tobogán, chrliče, whirpool, divokou řeku, umělé vlny, volejbalové hřiště, hřiště na nohejbal a stoly na stolní tenis. 

Po celou provozní dobu bazénů je možno si zapůjčit náčiní ke sportovnímu vyžití. Ve druhém patře správní budovy koupaliště si mohou návštěvníci zacvičit ve fitnesscentru. Z cvičebních strojů je krásný výhled na celý areál koupaliště.

Kromě fitnesscentra je v areálu koupaliště nerezový bazén s různými atrakcemi, nerezový dětský bazének s atrakcemi pro nejmladší návštěvníky a nově zrekonstruovaný bazének pro děti, závodní padesátimetrový plavecký bazén a bazén s desetimetrovou skokanskou věží.

Pro imobilní občany je k dispozici speciální spouštěč do vody. O bezpečí návštěvníků se starají vyškolení plavčíci.

Koupaliště je otevřeno pro širokou veřejnost v letních měsících, kdy je dosaženo minimální teploty bazénové vody 14 °C. Uzavřeno je pro návštěvníky ve dnech, kdy vytrvale prší nebo ve dnech, kdy teplota ovzduší poklesne pod 17 °C a tento stav se do 12:00 hodin nezmění.

Více informací včetně provozní doby a cen vstupného najdete na webu www.ssrz.cz/sportoviste/koupaliste/

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Další sanitáře vychová na podzim AGEL Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická v Českém Těšíně

Mimořádný zájem registruje AGEL Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická o akreditovaný kurz sanitáře, který pořádá v podzimním t

Krajská hygienická stanice MSK dokončila testování v havířovském domově seniorů

Nákaza v havířovském domově seniorů se zdá být pod kontrolou. Z celkového počtu 435 osob, které byly od začátku nákazy testovány bylo onemocnění COVID

Za muzikou do klubů už od pátku

Přestože probíhají prázdniny a fanoušci muziky by měli pomýšlet spíše na velké hudební festivaly, opak je letos pravdou a tak jistě vezmou zavděk i mé

DNES SE STALO

HISTORIE9. srpna 1791

nechal císař Leopold II. z Vídně do Prahy převézt nejstarší a nejvzácnější z českých korunovačních klenotů - svatováclavskou korunu.

VYNÁLEZY9. srpna 1896

předvedl Albert Schiller v Brně první kinematografické představení, půl roku po prvním filmovém představení na světě.

ZAJÍMAVOSTI9. srpna 1974

Richard Nixon jako první prezident USA rezignoval na svou funkci a do úřadu nastoupil Gerald Ford.

POZVÁNKA OBRAZEM