KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Popis: Krytý bazén STARS v Karviné-Hranicích.
Krytý bazén STARS v Karviné-Hranicích.
Autor / zdroj: stars-karvina.cz

Krytý bazén v Karviné návštěvníkům nabízí velký a malý bazén

KARVINÁ

Krytý bazén v Karviné-Hranicích disponuje dvěma bazény. Velký je vhodný především pro plavání či hry ve vodě. V malém se pak bude líbit zvláště dětem.

Krytý bazén se nachází v Karviné-Hranicích. Bazén je otevřen celoročně. V areálu jsou dva bazény –pětadvacetimetrový bazén s osmi drahami a dětský bazén. Bazény jsou svými rozměry i teplotami ideální pro plavání lidí všech věkových skupin a plaveckých dovedností – od jednoho roku až po závodní plavání.

Vždy jsou vyhrazeny dráhy pro kondiční plavání. Je možné si pronajmout jednotlivé bazény jednorázově nebo opakovaně. O letních prázdninách můžete za běžné vstupné využít bazén celodenně a využít travnatou plochu k opalování. 

Velký bazén
Plavecký bazén s osmi plaveckými drahami. Ideální bazén pro plavání, pořádání plaveckých závodů, výuku plavání i pro hry ve vodě.

Bazén můžete navštívit každý den v časech určených plavání veřejnosti. Bazén si můžete pronajmout jednorázově nebo opakovaně. Je možný i pronájem jednotlivých drah.

Na tomto bazéně probíhají tréninky plaveckého oddílu Kosatky Karviná. 

Malý bazén
Bazén je vhodný zejména pro děti. Rozměry i teplotou vody je ideální zejména pro koupání i plavání dětí od jednoho roku do šesti let.

Tento bazén je možno využít v časech určených plavání veřejnosti. Bazén si můžete jednorázově nebo opakovaně pronajmout.

Na tomto bazénu společnost STARS provozuje plavecký výcvik mateřských škol. Tento výcvik provádí školené instruktorky s dlouholetou praxí.

Bazén slouží rovněž pro výcvik dětí plaveckých klubů.

Více informací včetně provozní doby a cen vstupného najdete na webu www.stars-karvina.cz.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

V Havířově se otevřelo Národní tréninkové centrum stolního tenisu

V Havířově-Šumbarku bylo slavnostně otevřeno Národní tréninkové centrum stolního tenisu. Je prvním takto specializovaným zázemím v České republice.

V Havířově se otevřelo Národní tréninkové centrum stolního tenisu

V Havířově-Šumbarku bylo slavnostně otevřeno Národní tréninkové centrum stolního tenisu. Je prvním takto specializovaným zázemím v České republice.

První sezóna elektrokol v Havířově pomalu končí, kola si je možné zapůjčit jen do konce října

V průměru 79 zápůjček, na několik hodin, ale i na několik dní. Mnoho ujetých kilometrů do atraktivních destinací jako je Žermanická přehrada, Beskydy

DNES SE STALO

HISTORIE23. září 1253

se stal novým panovníkem Království českého Přemysl Otakar II. Doba jeho vlády znamenala mocensky vzestup českého státu, rozvoj měst a zároveň prohlubování rozporů mezi králem a šlechtou.

DOPRAVA 23. září 1875

byla zprovozněna první linka koňské tramvaje v Praze.

DOPRAVA 23. září 1916

byl v Bohumíně zahájen provozelektrické tramvaje. Při této příležitosti byl ukončen osobní provoz parní tramvaje.

POZVÁNKA OBRAZEM