KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Popis: Letní koupaliště STARS Karviná.
Letní koupaliště STARS Karviná.
Autor / zdroj: stars-karvina.cz

Karvinské koupaliště nabízí tři bazény i tobogán. Děti se vyřádí v brouzdališti ve tvaru lodi

KARVINÁ

Letní koupaliště v Karviné návštěvníkům nabízí tři bazény, klouzačku i tobogán. Děti se mohou vyřádit v dětském brouzdališti ve tvaru lodi, ve kterém nechybí ani vodní klaun a perličková masáž.

Letní koupaliště se nachází v Karviné-Novém Městě v ulici Havířské, v dosahu MHD, lidé se zdravotním postižením mohou parkovat přímo v areálu koupaliště.

Koupaliště má tři bazény nabízející lidem každého věku a plaveckých schopností možnost příjemně si užít letní dny. V areálu jsou tři bazény, tobogán, třídrahová klouzačka a velké množství vodních atrakcí.

V budově koupaliště je šatna, ve které si můžete zdarma uschovat své věci. Areál nabízí i úschovu cenností a jízdních kol. K dispozici je plážový volejbal.

Víceúčelový bazén je rozdělen na plavecký pětadvacetimetrový bazén s pěti drahami a část s atrakcemi – perličkovou masáží, stěnovou masáží, divokou řekou a tobogánem.

Rekreační bazén slouží zejména k relaxaci a je vybaven následujícími atrakcemi - širokou klouzačkou, dnovou perličkovou masáží, perličkovým masážním pásem, perličkovými masážními lehátky, vodními chrliči a stříkajícím ježkem.

Dětské brouzdaliště ve tvaru lodi je určeno nejmenším dětem, pro které jsou v bazénu také atrakce – vodní klaun a perličková masáž.

Na letním koupališti jsou dva kurty pro beachvolejbal.

Více informací včetně provozní doby a cen vstupného najdete na webu www.stars-karvina.cz.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Energetici přispěli v Moravskoslezském kraji na rozsvícení 60 stromečků

Společnost ČEZ se rozhodla navázat na úspěšný projekt z minulých let a přispěla 60 městům a obcím v kraji na rozsvícení vánočních stromečků.

Čtyřiadvacátá dokumentární Ji.hlava začíná za čtyři dny – a bude on-line

Půjde o zcela plnohodnotný ročník, který nabídne více než 270 filmů, debaty s režiséry, diskuse Inspiračního fóra i program pro děti. Festival otevře

Osamělým seniorům či lidem v karanténě v Bohumíně nakoupí úřednice

Radnice v Bohumíně opět nabízí možnost nákupu osamělým seniorům i lidem, kteří se kvůli koronaviru ocitli v karanténě. Zajišťovat ji tentokrát budou ú

DNES SE STALO

VĚDA

27. listopadu 1783

britský fyzik John Michell informuje Královskou společnost v Londýně o vlivu gravitace na světlo a popisuje poprvé černé díry ve vesmíru.

SPOLEČNOST

27. listopadu 1895

Alfred Nobel podepsal svou poslední závěť a odkázal 31 miliónů tehdejších švédských korun na fond každoročního oceňování vědeckých a jiných zásluh, z čehož pak vznikla Nobelova cena.

TECHNIKA

27. listopadu 2001

Hubbleův teleskop zaznamenal sodík v atmosféře exoplanety HD 209458 b, čímž byla objevena první atmosféra planety mimo Sluneční soustavu.