KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Popis: Krytý bazén v Orlové.
Krytý bazén v Orlové.
Autor / zdroj: bazen-orlova.cz

Krytý bazén v Orlové nabízí plavecký bazén, saunu i bufet. Myslí taky na handicapované

ORLOVÁ

Krytý bazén v Orlové disponuje pětadvacetimetrovým plaveckým bazénem se čtyřmi drahami, ve kterém nechybí ani relaxační část a prostor pro neplavce. Návštěvníci mohou využít také saunu a pokud jim vyhládne, mohou se občerstvit v bufetu.

Krytý bazén Orlová je nově zrekonstruovaný objekt původního bazénu „Doubravan“ s moderním vybavením, nabízející široké spektrum vodních a jiných atrakcí. Svým charakterem je určen ke sportovnímu vyžití, odpočinku a relaxaci návštěvníků všech věkových skupin. 

Plavecký bazén a vodní atrakce
Na krytém bazénu v Orlové je zde k dispozici plavecký bazén o délce 25 metrů se čtyřmi drahami, s relaxační částí a částí pro neplavce. Relaxační část velkého bazénu nabízí vodní atrakce v podobě masážní lavice, chrličů, bublátorů a podobně. Děti, ale nejen ty, jistě ocení možnost jízdy na tobogánu o délce 64 metrů s dojezdovým bazénem a s nezvyklým nástupem nad úrovní střechy bazénu. Ke zvláštnostem tobogánu patří i to, že jedna z jeho částí vede venkovním prostorem. Pro nejmenší děti je připraveno dětské brouzdaliště s vodními hračkami, pro jejich rodiče pak například whirpool. 

Bezbariérový vstup
Vstup do bazénu a celkový pohyb v prostorách krytého bazénu je bezbariérový. U bazénu jsou též umístěny pomůcky pro vstup do bazénu, například pro vozíčkáře. 

Sauna a relax
V případě, že jste vyznavači saunování, můžete využít krytého bazénu v Orlové i k tomuto účelu. Ten vám nabízí návštěvu suché sauny s kapacitou osm osob, parní sauny pro čtyři osoby či ledové komory pro dvě osoby. Připravena je také odpočívárna. 

Bufet
Jelikož u vody většinou vyhládne, můžete se v krytém bazénu občerstvit u tzv."suchého" a "mokrého" bufetu. Na mokrém baru je však občerstvení omezeno pouze na konzumaci nealkoholických nápojů, a to přímo v prostoru "mokrého bufetu".

Více informací včetně provozní doby a cen vstupného najdete na webu www.bazen-orlova.cz.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Energetici přispěli v Moravskoslezském kraji na rozsvícení 60 stromečků

Společnost ČEZ se rozhodla navázat na úspěšný projekt z minulých let a přispěla 60 městům a obcím v kraji na rozsvícení vánočních stromečků.

Čtyřiadvacátá dokumentární Ji.hlava začíná za čtyři dny – a bude on-line

Půjde o zcela plnohodnotný ročník, který nabídne více než 270 filmů, debaty s režiséry, diskuse Inspiračního fóra i program pro děti. Festival otevře

Osamělým seniorům či lidem v karanténě v Bohumíně nakoupí úřednice

Radnice v Bohumíně opět nabízí možnost nákupu osamělým seniorům i lidem, kteří se kvůli koronaviru ocitli v karanténě. Zajišťovat ji tentokrát budou ú

DNES SE STALO

VĚDA

27. listopadu 1783

britský fyzik John Michell informuje Královskou společnost v Londýně o vlivu gravitace na světlo a popisuje poprvé černé díry ve vesmíru.

SPOLEČNOST

27. listopadu 1895

Alfred Nobel podepsal svou poslední závěť a odkázal 31 miliónů tehdejších švédských korun na fond každoročního oceňování vědeckých a jiných zásluh, z čehož pak vznikla Nobelova cena.

TECHNIKA

27. listopadu 2001

Hubbleův teleskop zaznamenal sodík v atmosféře exoplanety HD 209458 b, čímž byla objevena první atmosféra planety mimo Sluneční soustavu.