KAM NA VÝLET / Neurčeno

Městské koupaliště v Havířově.
Koupaliště v Havířově nabízí nerezové bazény i desetimetrovou skokanskou věž
Městské koupaliště v Havířově.  
Autor / zdroj foto: ssrz.cz

Městské koupaliště Havířov / Havířov

Městské koupaliště v Havířově disponuje nerezovým bazénem s různými atrakcemi. Pro kondiční plavce je tady padesátimetrový plavecký bazén. Nechybí ani desetimetrová skokanská věž. Nejmenším návštěvníkům poslouží dětský bazének s několika atrakcemi.  

Městské koupaliště v Havířově slouží veřejnosti už řadu let. V roce 2004 a 2006 bylo zrekonstruováno. Po rozsáhlé rekonstrukci nabízí návštěvníkům bazény, tobogán, chrliče, whirpool, divokou řeku, umělé vlny, volejbalové hřiště, hřiště na nohejbal a stoly na stolní tenis. 

Po celou provozní dobu bazénů je možno si zapůjčit náčiní ke sportovnímu vyžití. Ve druhém patře správní budovy koupaliště si mohou návštěvníci zacvičit ve fitnesscentru. Z cvičebních strojů je krásný výhled na celý areál koupaliště.

Kromě fitnesscentra je v areálu koupaliště nerezový bazén s různými atrakcemi, nerezový dětský bazének s atrakcemi pro nejmladší návštěvníky a nově zrekonstruovaný bazének pro děti, závodní padesátimetrový plavecký bazén a bazén s desetimetrovou skokanskou věží.

Pro imobilní občany je k dispozici speciální spouštěč do vody. O bezpečí návštěvníků se starají vyškolení plavčíci.

Koupaliště je otevřeno pro širokou veřejnost v letních měsících, kdy je dosaženo minimální teploty bazénové vody 14 °C. Uzavřeno je pro návštěvníky ve dnech, kdy vytrvale prší nebo ve dnech, kdy teplota ovzduší poklesne pod 17 °C a tento stav se do 12:00 hodin nezmění.

Více informací včetně provozní doby a cen vstupného najdete na webu Městského koupaliště Havířov.

Autor / zdroj: -red -

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.